KOMİK TV       
Gaffur Shake it Up Şekerim
Sulu Şaka
Abdurrezzak
 
  RASTGELE FIKRALAR   
 
 

Vosvos

Adamın teki yeni bir araba almış.. Yolda gidiyormuş.. 70-80 km civarı.. Sonra yanından jet gibi bi vosvos geçmiş geçerkende vosvosun içindeki, adama bağırmış: - Heyyyt koçum sen vosvosu bil  »
 

Günlük

Fadime'nin iki hafta süren gemi gezintisi sonunda günlüğünde şu notlar mevcuttu. -''Bu gün 24 nisan, gemi ile seyahatumun ilk güni'' -''Bu gün 25 nisan,kaptan Temel ile taniştum,yakişikli uşağa benzeyi'' -''Bu  »
 

Mezarlık Bekçisiyim

İki arkadaş konuşuyorlarmış;-Nasıl iş bulabildin mi?-Elbette, altımda 1500 kişi çalışıyor.-Vay canına! Ne işi bu?-Mezarlık bekçisiyim.  »
 

Sarışın Telefon

Sarışının biri denizaşırı ülkedeki annesine telefon etmek için postaneye gitmiş. Gişedeki memur görusmenin 30 milyon tutacağını söyleyince sarışın itiraz etmiş: "&#  »
 

Karın mı Devletin mi?

Birgün bir amerikalı milletvekilini bir odaya almışlar ve sormuşlar: '-karınmı yoksa devletinmi.' amerikalı düşünmeden cevaplamış: '-devletim.' ordakiler: '-o zaman al şu tabancayı git   »
 

Mahkeme

12 yaşında çocuk bir kadına tecavüz etmekten yargılanıyor. Tesadüf buya çocuğun avukatı da bir kadın. Kadın avukat mahkemede olayın imkansızlığını kanıtlamak için   »
 
  RASTGELE EĞLENCE KÖŞESİ  
 
  Burda bekliyorum
  Çayırda Otlayan Keçi
  Seninle Boğulacağım
  Nerde o i...
  Kahraman Er
  Bennen Yatıp
  Fıkracı Başkan'a 3 Yıl Hapis İstendi
  Sahura da Öne Alsalar
  Çözüm
  Sor Bakalım?
  Afrika
  Temel'in İneği


Asker Fıkraları - Avcı Fıkraları - Bektaşi Fıkraları - Belaltı Fıkraları - Çocuk Fıkraları - Deli Fıkraları - Doktor Fıkraları - Erzurum Fıkraları - Hayvan Fıkraları - İngiliz Alman Türk - Kadın Erkek Fıkraları - Kayseri Fıkraları - Kurban Fıkraları - Mühendis Fıkraları - Nam-ı Kemal Fıkraları - Nasreddin Hoca Fıkraları - Okul Fıkraları - Politika Fıkraları - Ramazan Fıkraları - Sarışın Fıkraları - Seçim Fıkraları - Spor Fıkraları - Temel Fıkraları - Diğer Komik Fıkralar - Yemek Tarifleri
Duvar Yazıları - Fıkra Haberleri - Gaf Yapan Ünlüler - Haydar Dümen - İğrenç  Espriler - Komik Yazılar - Lüzumsuz Bilgiler - Gaffur Videoları - Kamera Fıkraları - Fıkralar
  Karadeniz Fıkralari     Komik Duvar Yazıları    Namı Kemal Fıkraları
  Copyright 2007 www.e-fikralar.com Ana Sayfa   | Kullanım Şartları | Çekinceler  |  İletişim