KOMİK TV       
Gaffur Shake it Up Şekerim
Gaffur Bize Niye Gelmedin
Burhan Gaffurla Tanışıyor
 
  RASTGELE FIKRALAR   
 
 

Ben ismet Paşa'nın Milletvekiliyim

Seçmenlerde bir adet vardır, İşleri için başkente geldiklerinde çat kapı, milletvekillerinin evlerine gelirler. Sabah sabah, durmadan birşey isterler. Gene milletvekillerinden kontenjandan gelme birinin kapıs&#  »
 

Kusur Çömlekte

Hocanın bir gün subaşıya işi düşmüş. Adam haraç ve rüşvet yiyen biriymiş. Hoca fakir, ne yapsın. Bir çömleğe toprak doldurmuş ve üstüne bal sıvamış. Gitmiş işi  »
 

Topun Hacmi

Bir matematikçi, bir fizikçi ve bir mühendise bir kırmızı top verip bunun hacmini nasıl bulacaklarını sormuşlar. Matematikçi, bir mezura ile etrafını ölçüp formülle yarıçapını hes  »
 

Sıfırın Değeri

Öğretmen, Ahmet`e bir problem sordu. Ahmet sonucu bir çıkardı. Öğretmen:- Sonuç bir değil on oğlum, sen nasıl bir çıkardın?Ahmet bilgiççe:- Uzay çağındayız öğretmenim. Sı  »
 

Karısını Hatırlatmış

Temel Fransa'dan dönmüş,Dursun soruyor;-Müzeye gittin mi?..-Gittim...-Leonardo'nun Mona Lisa'sını gördün mü?...-Gördüm...-Peki sana neyi hatırlattı?...-Fadime'nin söylediklerime inanmadığı halini...  »
 

Ay

Öğretmen Ali'yi tahtaya kaldırmış. Dünyamızın uydusu nedir?'' diye sormuş Ali düşünmüş bulamamış. Arkadaşı bir çimdik atmış. Ali: "Aaaaay" diye bağırm  »
 
  RASTGELE EĞLENCE KÖŞESİ  
 
  İş İnada Bindi
  Bağdat mı ?
  Hangisi Boğulmuş
  Bennam
  Ali Ve Öğretmeni
  Ambulans Şöförü
  Uçak Motoru
  Temel ile Uzaylı
  Tesadüfe Bak
  Temel Ava Cikmis
  Denize Girmek Yasaktır
  Yok mu?


Asker Fıkraları - Avcı Fıkraları - Bektaşi Fıkraları - Belaltı Fıkraları - Çocuk Fıkraları - Deli Fıkraları - Doktor Fıkraları - Erzurum Fıkraları - Hayvan Fıkraları - İngiliz Alman Türk - Kadın Erkek Fıkraları - Kayseri Fıkraları - Kurban Fıkraları - Mühendis Fıkraları - Nam-ı Kemal Fıkraları - Nasreddin Hoca Fıkraları - Okul Fıkraları - Politika Fıkraları - Ramazan Fıkraları - Sarışın Fıkraları - Seçim Fıkraları - Spor Fıkraları - Temel Fıkraları - Diğer Komik Fıkralar - Yemek Tarifleri
Duvar Yazıları - Fıkra Haberleri - Gaf Yapan Ünlüler - Haydar Dümen - İğrenç  Espriler - Komik Yazılar - Lüzumsuz Bilgiler - Gaffur Videoları - Kamera Fıkraları - Fıkralar
  Karadeniz Fıkralari     Komik Duvar Yazıları    Namı Kemal Fıkraları
  Copyright 2007 www.e-fikralar.com Ana Sayfa   | Kullanım Şartları | Çekinceler  |  İletişim