KOMİK TV       
Sulu Şaka
39 Yaşı
Burhan Gaffurla Tanışıyor
 
  RASTGELE FIKRALAR   
 
 

GEÇMİŞ OLSUN

Atatürk, yurdumuzu ziyaret etmekte olan Yugoslav kralı Aleksandr ile İstanbul'da Dolmabahçe Sarayı'nda konuşurken konuk kral:-Ekselans, biz Türkleri çok severiz. Sevgimiz o kadar çok ki, vaktiyle Birinci Cihan Harbi'nin so  »
 

Temel ile Dursun.

Birgün temel ile dursun arabayla geziyorlarmış.Temel Dursuna bir bak bakayrum arabanın sinyallaru çalişirmu.Dursun bakmış ve şöyle demiş.Bir çalişayi bir çalişmayi bir çalişayi bir çali&  »
 

Maaşa Zam

Kalabalık bir belediye otobüsünde kadının biri haykırmış: -Terbiyesiz adam ,yeter artık! Adam: -Aman bayan ne oldu ki? -Daha ne olacak geçtin arkama. Taksim den beri ayıptır be! Adam: -Efendim yan  »
 

Kaşıntı

Adam melon şapkasının üzerinden kafasının kaşımaya çalışan bir başka adam görmüş ve yanına giderek: - Afedersiniz, siz Laz mısınız? - Evet, neden sordun?   »
 

Masal Kitabı

Adam kitapevine girer ve tezgahtara sorar: - Afedersiniz sizde" kadinlara karsi zafer kazanan erkekler" isimli roman var mi? Tezgahtar eliyle az ilerisini isaret eder: - Var efendim az ilerde masal kitaplari reyonunda bulabilirsiniz  »
 

Aman Üşümesin

Adam iş gezisinden evine normalden 1 gun erken dönuyormuş.. havaalanindan taxiye binmiş, şofore demiş ki: "Bana bi iyilik yapar misin... ben iş gezisindeydim ve adim gibi eminim ben yokken karim eve sevgilisini ald  »
 
  RASTGELE EĞLENCE KÖŞESİ  
 
  Penis, Ayakkabı Numarasının Yarısı mı?
  Eşitleriz
  Andrea Doria
  Külotsuz Gezseydin
  Postacı ne iyi adamdı...
  Gaffur & Burhan - Sacit Dostum Didii
  Yer Varmış
  Yükte Hafif
  İçi Boş
  Kızartma Yapın
  Mühendis Cehenneme Giderse
  Uyku Kaçmışta


Asker Fıkraları - Avcı Fıkraları - Bektaşi Fıkraları - Belaltı Fıkraları - Çocuk Fıkraları - Deli Fıkraları - Doktor Fıkraları - Erzurum Fıkraları - Hayvan Fıkraları - İngiliz Alman Türk - Kadın Erkek Fıkraları - Kayseri Fıkraları - Kurban Fıkraları - Mühendis Fıkraları - Nam-ı Kemal Fıkraları - Nasreddin Hoca Fıkraları - Okul Fıkraları - Politika Fıkraları - Ramazan Fıkraları - Sarışın Fıkraları - Seçim Fıkraları - Spor Fıkraları - Temel Fıkraları - Diğer Komik Fıkralar - Yemek Tarifleri
Duvar Yazıları - Fıkra Haberleri - Gaf Yapan Ünlüler - Haydar Dümen - İğrenç  Espriler - Komik Yazılar - Lüzumsuz Bilgiler - Gaffur Videoları - Kamera Fıkraları - Fıkralar
  Karadeniz Fıkralari     Komik Duvar Yazıları    Namı Kemal Fıkraları
  Copyright 2007 www.e-fikralar.com Ana Sayfa   | Kullanım Şartları | Çekinceler  |  İletişim