KOMİK TV       
Kokarca
Kızgın Koyun
Burhan - Gaffur Anladın Sen Onu
 
  RASTGELE FIKRALAR   
 
 

Atın Bu Avukatı

Avukatin biri ölür ve öte tarafa geçer. Cennetin kapisinda sorgu melegi avukatin günahlarini dinlemeye baslar : 1) Çevreyi kirleten büyük bir sirketi, suçlu olduklarini bildigim halde savundum ve beraat ettirdim. 2) Bir seri cinayet kati  »
 

Afrika Kıtası

-Ev ödevi hazırlayan çocuk babasına sordu? -"Afrika ne taraftadır baba".? -Babası bilmiyorum demeyi kendisine yediremediği için biraz düşündü.Fazla uzakta olmamalı dedi. -Çünkü bizim şirkette b  »
 

3 şey

üç mahkum cezaevi yolundadir. her birine, hapiste gecirecekleri gunler icin bir esya getirilmesine izin verilmistir. otobuste, biri digerine doner ve sorar : - eeee sen ne getirdin ? diger mahkum bir boya kutusu cikarir ve bununla her seyi boya  »
 

Bana gelişi 8.30

II. Dünya Savaşı sırasında Rus orduları geri çekiliyormuş... Ve Rus generali durumu kurtarmak için askerleri teşvik etmeye karar vermiş. Getirilen her ölü Nazi için 10 ruble vaad etmiş. Çat  »
 

Salaklar Çetesi

98 Dünya Kupasını FRANSA milli takımının kazandığını gören Fatih Terim hemen ilk uçakla fransaya fransanın hocasından taktik almaya gider.Fatih hoca,fransanın hocasına "ya hoc  »
 

Bende Bende

Kadinin teki kocasi evden çiktiktan sonra eve üç tane erkek atar. tahmin edeceginiz üzere bunlardan biri temel'dir. her neyse kadin ve üç erkek grup sex yaparlarken kadinin kocasi geliverir. kadin ilk erkegi yatagin altina, ikincisini dolaba  »
 
  RASTGELE EĞLENCE KÖŞESİ  
 
  Yüzme yarışları niçin dört ayrı stilde yapılıyor?
  Ne Bilsin ?
  İngiltere'nin En Komik Hırsızı
  Metres
  Kim Daha Zeki
  Gerisine Karışmam
  Aynadaki Dudaklar...
  Ayda Sekizbin
  Kediler
  Aklıma Birşey Gelmiyor
  Birdaha Bulamazsınız
  Ense


Asker Fıkraları - Avcı Fıkraları - Bektaşi Fıkraları - Belaltı Fıkraları - Çocuk Fıkraları - Deli Fıkraları - Doktor Fıkraları - Erzurum Fıkraları - Hayvan Fıkraları - İngiliz Alman Türk - Kadın Erkek Fıkraları - Kayseri Fıkraları - Kurban Fıkraları - Mühendis Fıkraları - Nam-ı Kemal Fıkraları - Nasreddin Hoca Fıkraları - Okul Fıkraları - Politika Fıkraları - Ramazan Fıkraları - Sarışın Fıkraları - Seçim Fıkraları - Spor Fıkraları - Temel Fıkraları - Diğer Komik Fıkralar - Yemek Tarifleri
Duvar Yazıları - Fıkra Haberleri - Gaf Yapan Ünlüler - Haydar Dümen - İğrenç  Espriler - Komik Yazılar - Lüzumsuz Bilgiler - Gaffur Videoları - Kamera Fıkraları - Fıkralar
  Karadeniz Fıkralari     Komik Duvar Yazıları    Namı Kemal Fıkraları
  Copyright 2007 www.e-fikralar.com Ana Sayfa   | Kullanım Şartları | Çekinceler  |  İletişim