KOMİK TV       
Abdurrezzak
4 cümle
Burhan - Gaffur Selamlaşma
 
  RASTGELE FIKRALAR   
 
 

Belediye Başkanı, Kendisinin ve Karısının Heykelini Yaptırırsa...

Başkan, kendisinin ve karısının heykelini yaptırıp pervasızca Atatürk heykelinin yanına koyduruyorsa, gülmece yazarlarına gün doğdu demektir...   »
 

Allah Cezanı Versin!

Adam işten eve gelir tam yatacak boşluktan bir ses : -İşinden ayrıl, evini arabanı sat ve Lasvegas'a git. Adam umursamaz tabi. Fakat bir ay boyunca hep aynı hikaye. Adam eve gelir tam yatacak : -İşi  »
 

İntikamın Böylesi

Tiyatroda fevkalâde gerilimli bir polisiye oynuyor. Adam da fena halde polisiye meraklısı. Ama arkada çok kötü bir yere düşmüş. Ne yapsın? Yer göstericiyi yanına çağırmış: -Arkadaş bur  »
 

Top Gibiyim

Beni yerden yere vurdular ama ben top gibiyim.(İbrahim TATLISES)  »
 

Bir Mont, Bir De Kot

Kasabamızda kış bitimi gençler dışarıya çalışmaya giderler. Süleyman Eryılmaz’ın çocukları –iki oğlu- da çalışmaya gider. Sonbahar geldiğinde geri gelirler. Kom#  »
 

Benide.......Diye Korktum

Temel bir gün dursunun evine kalmaya gider dursunun evide tek odalıdır ikide karısı vardır. Akşam olur yatarlar dursun karıın tekine kalk buzdolabını aç temel uyumuşmu bak sonra yanım  »
 
  RASTGELE EĞLENCE KÖŞESİ  
 
  Buz neden kaygandır?
  Yalan Söylemiş
  Kavga Sebebi
  Dövüş
  Sürpriz
  Anayasa Değişmelidir
  Kara Bulutlar
  Yurt
  Benim Oldu
  Peştemali Hesaba Kattım Zaten
  Annelerimizden Neler Öğrendik?
  Tövbe


Asker Fıkraları - Avcı Fıkraları - Bektaşi Fıkraları - Belaltı Fıkraları - Çocuk Fıkraları - Deli Fıkraları - Doktor Fıkraları - Erzurum Fıkraları - Hayvan Fıkraları - İngiliz Alman Türk - Kadın Erkek Fıkraları - Kayseri Fıkraları - Kurban Fıkraları - Mühendis Fıkraları - Nam-ı Kemal Fıkraları - Nasreddin Hoca Fıkraları - Okul Fıkraları - Politika Fıkraları - Ramazan Fıkraları - Sarışın Fıkraları - Seçim Fıkraları - Spor Fıkraları - Temel Fıkraları - Diğer Komik Fıkralar - Yemek Tarifleri
Duvar Yazıları - Fıkra Haberleri - Gaf Yapan Ünlüler - Haydar Dümen - İğrenç  Espriler - Komik Yazılar - Lüzumsuz Bilgiler - Gaffur Videoları - Kamera Fıkraları - Fıkralar
  Karadeniz Fıkralari     Komik Duvar Yazıları    Namı Kemal Fıkraları
  Copyright 2007 www.e-fikralar.com Ana Sayfa   | Kullanım Şartları | Çekinceler  |  İletişim