FIKRA KATEGORILER
Asker Fıkraları
Avcı Fıkraları
Bektaşi Fıkraları
Belaltı Fıkraları
Çocuk Fıkraları
Deli Fıkraları
Doktor Fıkraları
Erzurum Fıkraları
Hayvan Fıkraları
İngiliz Alman Türk
Kadın Erkek Fıkraları
Kayseri Fıkraları
Kurban Fıkraları
Mühendis Fıkraları
Nam-ı Kemal Fıkraları
Nasreddin Hoca Fıkraları
Okul Fıkraları
Politika Fıkraları
Ramazan Fıkraları
Sarışın Fıkraları
Seçim Fıkraları
Spor Fıkraları
Temel Fıkraları
Diğer Komik Fıkralar
 
EN ÇOK OKUNANLAR
Polis, 'İnerse tutuklar&#...
Fıkra Gibi Bir Maç...
Karadeniz Fıkrası Gi...
Fıkra Gibi Olay....
İngiltere'nin En Komik H&...
Fıkra Gibi Ama Gerçek...
Fıkra Gibi Mezartaşl...
Benzerliğin Bu Kadarı...
Kan Bağışı...
Fıkra Gibi Dava...
 
  Untitled Document

KULLANIM ŞARTLARI 

"www.e-fikralar.com Web Sitesi" veya "Web Sitesi"; E-Fikralar.COM'a ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır. "Yazı", "bilgi", "yorum", "haber", "fıkra", "mesaj" ; kelimelerinden bir tanesi bile e-fikralar.com içerisindeki tüm yazılı içerik anlamına gelmektedir.
Lütfen www.e-fikralar.com Web Sitesi'ni kullanmadan önce aşağıdaki kullanım şartlarını okuyunuz.


GENEL KULLANIM ŞARTLARI

ıleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup ta bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden E-Fikralar.COM'ın ve/veya e-fikralar.com Web Sitesi'nin, bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, E-Fikralar.COM'ın yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

şu kadar ki; e-fikralar.com Web Sitesi'ni ziyaret edenlerin Web Sitesi'nde yayınlamış olabilecekleri yazı, bilgi, yorum, haber, fıkra, e-fikralar.com logosunun, ana sayfa ile alt bölüm bağlantılarının e-fikralar.com dışı web sitelerinde kullanımı, bu sayılan kişiler ya da yayınlarla sınırlı olmaksızın, Internet'in genel teamüller doğrultusundaki yapısı gereği sorumluluk ve yetkisinde olmayan herhangi bir içerikten, e-fikralar.com'un ve E-Fikralar.COM'ın hukuki, cezai ve/veya şahsi hiçbir sorumluluğu bulunmamakta olup, işbu Web Sitesi ziyaretçileri bu hususu bu siteye girdikleri andan itibaren kabul ve beyan ederler.

E-Fikralar.COM., işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkını haizdir.

e-fikralar.com Web Sitesi'nde yer alan her türlü bilgi, istatistiki şekil ve değer, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekilde E-Fikralar.COM tarafından garanti edilmemektedir.

e-fikralar.com Web Sitesinde yer alan fıkra, bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müspet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı E-Fikralar.COM'ın hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

e-fikralar.com Web Sitesi'ne girmeden önce yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş olduğunuz farz ve tarafınızca kabul edilmekle bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve E-Fikralar.COM'a ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak HUMK madde 287'ye uygun olarak ıstanbul Mahkemeleri ve ıcra ve ıflas Dairelerinin yetkisine sunulacağı E-Fikralar.COM tarafından beyan ve işbu e-fikralar.com Web Sitesi'ne giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.Fıkra Gönderme EK KULLANIM ŞARTLARI

1) e-fikralar.com dan ziyaretçiler tarafından üçüncü şahıslara gönderilen tüm mesajlar gerçekte var olmayan ".....@e-fikralar.com" mail adresinden veya ziyaretcinin kendisine ait mail adresinden gönderilmektedir. Bu konuda mesajı alan kişinin veya kişilerin mesajın E-Fikralar.COM tarafından (Sahibi olduğu www.e-fikralar.com tarafından) gelmiş olduğunu düşünmeleri ve yanlış anlamaları sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müspet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı E-Fikralar.COM'ın hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir. Ziyaretçilerin gönderdikleri mesajların isim bölümlerini kendilerini mesajı alan kişi tarafından tanıtabilecekler, mesajı alan kişinin mesajın kimden geldiğini anlayabilecekleri şekilde doldurmakta zorunludurlar.

2) Kullanıcı, Fıkra Gönderme servisini kullanırken aşağıda belirtilen davranışlarda bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder:

·Kanuna, ahlaka ve kamu düzenine aykırı mesaj içeriği göndermek,

·Mesaj gönderme yoluyla tehdit etmek, sövme vb. fiilleri işlemek, kişi ve/veya kuruluşların gizli bilgilerini yayınlamak,

· Ticari, reklam ya da promosyon materyalleri göndermek, mesajın gönderildiği kişinin haberleşme özgürlüğünü kullanmasını engelleyecek sıklıkta mesaj göndermek

·Uygunsuz, yalan ve/veya iftira içeren mesaj ve bilgileri göndermek,

·Üçüncü kişilerin fikri mülkiyet haklarını zedeleyici mesaj göndermek.

3) E-Fikralar.COM, gönderilen mesajın içeriğinden sorumlu tutulamaz. Mesaj içeriklerinin sorumluluğu mesajı gönderen kişiye aittir. E-Fikralar.COM, mesaj içeriklerinden ve bu içerikler sebebiyle kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz. Mesaj sebebiyle zarar veren kişi, zarara uğrayanın zararını karşılamakla yükümlüdür.

4) E-Fikralar.COM, kullanıcılara ait bilgileri aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

·Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gereği, mesaja ve mesajı gönderene ilişkin bilgiler şirketimizden talep edildiği takdirde, talep eden merciye verilecektir.

·Kullanım koşullarında belirtilen haller gerektirdiğinde,

·Kullanıcının talep ettiği ürün ve servisleri sağlayabilmek için,

5) Kullanıcı, mesajların gönderiminde, mesaj ve diğer bilgilerin saklanmasında meydana gelebilecek aksama ve/veya gecikmeden E-Fikralar.COM'ı sorumlu tutulamayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

6) Bu hizmetten yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

7) Kullanıcı, bu kuralların E-Fikralar.COM tarafından zaman zaman değiştirilebilir olduğunu kabul ve düzenli olarak bu kuralları gözden geçireceğini ve kurallara uygun hareket edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.


 
BEĞEN
SOSYAL MEDYA
 
KOMIK GAZETE
Duvar Yazıları
Fıkra Haberleri
Gaf Yapan Ünlüler
Haydar Dümen
İğrenç  Espriler
Komik Yazılar
Lüzumsuz Bilgiler
   
KOMIK TV
Gaffur Videoları
Kamera Fıkraları
 
   
FIKRA SERVISI
Sadece mail adresinizi giriniz sizi her sabah güldürelim :)
 
   
FIKRA HAKKINDA
Fıkra Nedir ?
Fıkra Kitapları
Mizah Hakkında
Edebiyat ve Mizah
 
   
YEMEK TARİFLERİ


Asker Fıkraları - Avcı Fıkraları - Bektaşi Fıkraları - Belaltı Fıkraları - Çocuk Fıkraları - Deli Fıkraları - Doktor Fıkraları - Erzurum Fıkraları - Hayvan Fıkraları - İngiliz Alman Türk - Kadın Erkek Fıkraları - Kayseri Fıkraları - Kurban Fıkraları - Mühendis Fıkraları - Nam-ı Kemal Fıkraları - Nasreddin Hoca Fıkraları - Okul Fıkraları - Politika Fıkraları - Ramazan Fıkraları - Sarışın Fıkraları - Seçim Fıkraları - Spor Fıkraları - Temel Fıkraları - Diğer Komik Fıkralar - Yemek Tarifleri
Duvar Yazıları - Fıkra Haberleri - Gaf Yapan Ünlüler - Haydar Dümen - İğrenç  Espriler - Komik Yazılar - Lüzumsuz Bilgiler - Gaffur Videoları - Kamera Fıkraları - Fıkralar
  Karadeniz Fıkralari     Komik Duvar Yazıları    Namı Kemal Fıkraları
  Copyright 2007 www.e-fikralar.com Ana Sayfa   | Kullanım Şartları | Çekinceler  |  İletişim